Arizona'ya taşınıyorum. Expatriate ve Arizona'da yaşıyor

 

 

 Colorado Nehri'nden oyulmuş bir mil derinliğinde bir çatlakla, nefes kesen manzaralara sahip muhteşem kayalık vadi olan Büyük Kanyon'a yol açtı. Bugün mini rehberimizin yıldızının ne olacağını zaten biliyorsun, değil mi? Evet, bugün güçlü bir kültürel kimliğe sahip en eşsiz Amerikan uluslarından biri hakkında konuşacağız: Arizona! Başkent Phoenix ile birlikte her zaman güneşli olarak tanımlanan bu toprak, yalnızca alternatif bir tatilin tadını çıkarmak için ideal değildir. Ayrıca emlak piyasasına yatırım yaparak sıfırdan başlamak için uygun bir seçenek olabilir.

Arizona'da bir mülk satın almak, hayatınıza bir dönüş yapmanıza izin verecek bir çözüm olabilir ... peki ne bekliyorsunuz? Kendinizi rahatlatın: bu önemli adımı atmanız için gereken tüm bilgileri içeren mini rehberimiz başlamak üzere!

 

             

Her zaman olduğu gibi temel bilgilerden veya Arizona'da erişmek için gereken belgelerden başlıyoruz. Amerikan sistemi federal bir sistem olduğundan çoğu durumda mevzuat homojendir. Ayrıca bu durumda, bu Devlete girebilecek belgelerle ilgili olarak, bir yasal uygunluk vardır.

Turizm nedeniyle ve 90 günü geçmeyen bir süre için, Vize Feragat Programı kapsamında seyahat etmenizi ve uzun bürokratik işlemlerden kaçınmanızı garanti eden “USA Esta modülü” pasaportla birlikte zorunlu olacaktır. ve zahmetli. Diğer durumlarda vize için başvurmak zorunlu olacaktır.

İdari engelleri aştıktan sonra, Arizona'daki görme maliyetini ayrıntılı olarak analiz ederek mini rehberimizin kalbine ulaşmaya başlıyoruz. Kolaylık sağlamak ve okuyucularımıza Amerikan ekonomik-politik durumunun daha acil bir şekilde okunmasını sağlamak için, ilk fiyatta küçük bir ürün ve hizmet listesi ekleyerek, uygun fiyatlarla Phoenix'e başvuracağız.

Yemek, Ucuz Restoran 12.00 $

2 Kişilik Yemek, Ortalama Restoran, Üç Kurslu

McDonalds'dan menü (veya eşdeğeri menü)

Süt (normal), (1L) 0,56 TL

Taze beyaz ekmek (500 gr) Konaklama

Pirinç (beyaz), (1kg) 4.42 ABD doları

Yumurtalar (normal) (12)

Yerel peynir (1kg)

Tavuk göğsü (derisiz, kemiksiz), (1kg) 9.51

Tek yön bilet (yerel ulaşım) 2,00 ABD doları

Aylık abonelik (tam fiyat) $ 64.00

85m2 bir daire için Temel (Elektrik, Isıtma, Klima, Su, Çöp) $ 170.20

Arizona'da yaşamanın maliyetini gördükten sonra, bizim için çok değerli olan sektöre sonunda girebiliriz: emlak sektörü!

En büyük bölgelerde bir mülk satın almak için, fiyatlar 1.509.10 dolar civarındayken, yine de ana şehirlerde kira kontratı imzalamak için fiyatlar 883.47 $ 'dan başlıyor.

Ne söyleyeceğimiz, mini rehberimizin çok ayrıntılı olduğunu umuyoruz. Ne bekliyorsun Pasaportunuzu yapmaya koşun, çünkü Arizona sizi bekliyor!

Related Insights

  •  
    Arizona'ya taşınıyorum. Expatriate ve Arizona'da yaşıyor

         Colorado Nehri'nden oyulmuş bir mil derinliğinde bir çatlakla, nefes kesen manzaralara sahip muhteşem kayalık vadi olan Büyük Kanyon'a yol açtı. Bugün mini rehberimizin yıldızının ne olacağını zaten biliyorsun, değil mi? Evet, bugün güçlü bir kültürel kimliğe sahip en eşsiz Amerikan ulusl ...

İlgili gayrimenkul

Şık, ferah ve zarif bir şekilde döşenmiş, özel ve güvenli bir çıkmazda yuvalanmış, özel bir evden biri Özel yapılmış Evdeki konutlar, büyük boy bir ...
Cod. 32722

Satilik Ev, Arizona, Maricopa County, Phoenix, 2343 East Orangewood Avenue

6,550,793.00TRY
Satilik
Ev

263.29 m²
$ 749k Güneybatı ABD Arizona Biltmore ev satılık ev !! Bu, Piestewa Tepesi'nin tabanında, yürüyüş ve ranza parkurlarına özel girişi olan bir ev satın ...
Cod. 17811

Satilik Villa, Arizona, Maricopa County, Wickenburg, 790 W. Bralliar Rd

20,990,524.97TRY
Satilik
Villa

465 m²
Konukevli 465 m² büyüklüğünde bir evdir (çoğunlukla mobilyalı) ve 8 hektar veya en iyi inşaat arazisinin 80.000 m²'si. En güzel yatırım tesislerinden...
UNAVAILABLE
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB