El Salvador'a taşınmak. Expatriate ve El Salvador'da yaşa

 

Latin Amerika'da yolculuğumuza devam ederken, dikkatimiz gerçekten eşsiz bir arazi üzerinde ve sık sık, çeşitli nedenlerle, potansiyel emlak yatırımcıları tarafından çok az düşünülmüş. Pasifik'in muhteşem suları ile yıkanan küçük bir devlet sınırındaki Guatemala ve Honduras, tüm Orta Amerika bölgesinin en yoğun nüfuslu bölgesini temsil ediyor.

Ne yazık ki, tarihin en kanlı ve kanlı iç savaşlarından birinin sahnesi olmasına rağmen, bu millet her şeyden önce mevcut sayısız ve kıskanılacak doğal kaynaklar sayesinde iyileşmeyi başardı. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca El Salvador'da bir mülk satın alarak hayatlarını değiştirmeye karar vermiş olan birçok genç insan var. evet Eh! Bugün mini rehberimizin kahramanı!

Peki, dünyevi cennetin bu köşesi hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Çok fazla şüpheniz var mı ve bunları çözmek mi istiyorsunuz? Doğru bölümdesiniz! Realigro'da bizler için bu topraklara olası bir devir ile ilgili tüm sorularınızın çözümü için hazırız. Hazır mısın El Salvador'u keşfetme yolculuğumuz başlamak üzere!

 

                                               

              

                  

ABC ile başlayalım. Bu ülkeye erişmek için atılacak ilk adım nedir?

Ülkeye girişte en az altı aylık bir geçerlilik süresi olan bir pasaport gereklidir, resmi dil İspanyolcadır, ancak umutsuzluğa kapılmayın! Bu dilde zorluk yaşıyorsanız, İngilizcenin sizin yaşam çizginiz olacağını unutmayın!

Şimdi ayrıntılara girelim ve şimdi yaşam maliyetini analiz edelim. İkincisinin anlaşılmasını kolaylaştırmak için, sepette bulunan malların bir listesini ve potansiyel bir vatandaşın karşılaşabileceği ana masrafları bir araya getirdik.

Yemek, Ekonomik Restoran 5.00 $

2 Kişilik Yemek, Ortalama Restoran, Üç kurs 30.00 $

Süt (normal), (1L) 1.37 $

Taze beyaz ekmek (500 g) Konaklama $ 1.66

Pirinç (beyaz), (1kg) 1.35 YTL

Yumurtalar (normal) (12)

Yerel peynir (1kg)

Tavuk göğsü (kemiksiz, derisiz), (1kg) $ 5.69

Tek yönlü bilet (yerel ulaşım) 0,25

Aylık abonelik (tam fiyat) $ 20.00

Aylık kullanıcılar

Bu nedenle, bu ülkede bulunan kolaylık açıktır, ancak yatırımcılarımızın en çok ilgisini çeken şey, bir gayrimenkulün nereden satın alınacağını ve her şeyden önce emlak piyasası için fiyatların ne olduğunu anlamak.

Başkentte bulunan mülkler için asgari 44.000 avro seviyesinden başlar, deniz kenarındaki villalar için önemli ölçüde daha yüksek fiyatlara kadar. Öte yandan, kiralar için müzakereler gizlidir, ancak bu durumda bile oldukça uygun fiyatlar hakkında konuşuruz. Yerel güzelliği göz önüne alındığında, para için değer şüphesiz kolaylık olduğunu söyleyebiliriz!

Söyleyecekleriniz, size en uygun evi bulmanızı ve ... bu muhteşem ülkeyi keşfetmek için iyi bir yolculuk yapmanızı dileriz!

Related Insights

  •  
    El Salvador'a taşınmak. Expatriate ve El Salvador'da yaşa

      Latin Amerika'da yolculuğumuza devam ederken, dikkatimiz gerçekten eşsiz bir arazi üzerinde ve sık sık, çeşitli nedenlerle, potansiyel emlak yatırımcıları tarafından çok az düşünülmüş. Pasifik'in muhteşem suları ile yıkanan küçük bir devlet sınırındaki Guatemala ve Honduras, tüm Orta Amerika bö ...

İlgili gayrimenkul

Cod. 19389

Satilik Çiftlik evi, El Salvador, San Salvador, Suchitoto, pje Cielito Lindo #7

2,174,573.54TRY
Satilik
Çiftlik evi

1180 m²
büyük 28mt Önden Göl Manzaralı, restoran ya da ev için uygun park lekeler, 1.5 banyo, geniş koridorları, büyük bahçe, sakin, sessiz bir alanda, 3 oda ...
Cod. 17488

Satilik Çiftlik evi, El Salvador, San Salvador, San Salvador, Lomas de Altamira

5,436,433.85TRY
Satilik
Çiftlik evi

1 m²
Güzel Ev Lomas de Altamira, son derece özel alan / özel konut sadece. 4 yatak odası. volkan SS yeşil alan bakan c / teras ve banyo + çalışma, misafir ...
Cod. 9097

Kiralik-Tatil Çiftlik evi, El Salvador, San Salvador, Costa del Sol, la paz

1,630.93TRY
Kiralik-Tatil
Çiftlik evi
Kişi sayısı: 1/11
Tatil tipi: Sea
Evcil hayvan kabul: Yes
Park: Yes

25 m²
Nihai tatile çıkın. Costa del Sol'da bir cennet keşfedin. Salvadorlular, Costa del Sol'un ülkedeki en iyi plaj olduğunu her zaman biliyorlardı. Görke...
Cod. 11553

Satilik Çiftlik evi, El Salvador, San Salvador, San Miguel, 31 COLONIA QUINTA

362,428.92TRY
Satilik
Çiftlik evi

50000 m²
CASA DE3 RECAMERAS,1BANO,1 SALA,1 ANTE SALA,1 GARAJE.
UNAVAILABLE
Cod. 7994

Satilik Çiftlik evi, El Salvador, San Salvador, San Vicente, Av. Crescencio Miranda, Bo. San Francisco

652,372.06TRY
Satilik
Çiftlik evi

192 m²
House Satılık, 4 yatak odası, 2 banyo, oturma odası, veranda çamaşır makinesi için servis alanı.
UNAVAILABLE
Cod. 6039

Satilik 3 Yatak Odası, El Salvador, San Salvador, San Salvador, Pasaje A, entre 79 y 83 Avenida Sur (Entrada por Calle Cuscatlán) a 300 metros de Iglesia Corazón de María.

1,103,958.50TRY
Satilik
3 Yatak Odası

149 m²
Colonia kalbinde MACERASI TOWN HOUSE Escalon. Kalp Mary Church of Passage A, 79 ve 83 Güney Avenue (Giriş Calle Cuscatlan üzerinde) arasında 300 metre...
UNAVAILABLE
Cod. 5913

Satilik Çiftlik evi, El Salvador, San Salvador, Residencial Santa Anita, Final 15 Av. Sur Senda 2 casa 46

326,186.03TRY
Satilik
Çiftlik evi

95 m²
Ev 2 katlı, 3 yatak odası, 2 salon, 2 banyo, garaj, mutfak, yemek odası. Final House geçit. Teras, çamaşırhane, giysi hattı, makine tesisat yıkama. Tü...
UNAVAILABLE
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB