YURTDIŞINA EV SATMAK

YURTDIŞINA EV SATMAK

Yurtdışına ev mi satmak istiyorsunuz? Gayrimenkul sahibisiniz ve yerli emlak piyasasında henüz doğru alıcıyı bulamadınız mı?

Realigro Real Estate tam da sizin durumunuz için hazırlanmış bir internet portalı. Yurtdışına ev satarken Realigro’yu kullanmanız için sayısız neden var.

En Yüksek sıralamayasahip her ilan, tüm dünyadan 190’ın üzerinden ülkeden aylık 1200 veya üzere ziyaretçi alır.

 

GARANTİLİ İLETİŞİM BİLGİLERİ.

Realigro gibi uluslararası bir gayrimenkul portalı için sayılar önem taşır. Realigro her ay 150 milyonu aşkın yabancı muhtemel alıcının ziyaret ettiği bir site üzerinden büyük bir görünürlük sunmayı başarır, ki bu da ulusal bir gayrimenkul portalının ziyaretçi sayısından en az 20 kat fazlası anlamına gelir.

Realigro yurtdışına ev satmak isteyen gerek emlakçılar gerekse de ev sahipleri için, gerekse de sizin ülkenizde emlak satın almak isteyen yabancılar için bir referans noktasıdır.

Yabancı alıcıların kendi anadillerinde en sık kullandıkları anahtar sözcükler sayesinde internet üzerinde ve arama motorlarında mükemmel bir yere sahiptir.

Dolayısıyla her bir ilanı, ilan sahibine özel olarak yayınlayan yegâne çok dilli platformdur. İlanınızı benzer 100 farklı siteye kopyalamaz ve bu sayede arama motorlarının cezalandırdığı sayısız kopyanın yaratılmasının engeller.

Uluslararası Realigro portalı yurtdışına ev satmak isteyenler için en iyi araçtır çünkü 24 dilde kullanılabilir, yabancı kullanıcılar en iyi kullanım deneyimini sunar ve talep sayısının artmasına yardımcı olur.

Yurtdışına ev satmak için Realigro’yu seçmek, alımsatım işlemlerini komisyon ödemeden gerçekleştirmenizi sağlar, alıcılar hiçbir filtre olmaksızın, iletişim formu doldurmak suretiyle doğrudan sizinle iletişeme geçer.

Vakit kaybetmeyin ve doğrudan aşağıdaki sayfa üzerinden Yüksek bir ilan satın alın:

Yüksek bir ilan satınal

Eğer gayrimenkul piyasasında profesyonel olarak iş yapıyorsanız size Pro hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz:

Emlak büroları için Realigro hizmetleri

Related Insights

İlgili gayrimenkul

Cod. 35921

Satilik Ev, Karadag, Tivat, Tivat, lepetani bb

4,589,676.00TRY
Satilik
Ev

240 m²
Deniz kıyısındaki ev feribotla doğrudan, Tivat, Lepetane, en iyi yatırım, her türlü iş için ideal / caffe, mini otel, casino /
Cod. 35909

Satilik Tarım arazisi, Karadag, Podgorica, Podgorica, Rijeka Piperska

5.46TRY
Satilik
Tarım arazisi

245000 m²
satılık agricoltural arazi
Cod. 35907

Satilik 4 Yatak Odası, Karadag, Bar, Bar, Obala bb

1,639,170.00TRY
Satilik
4 Yatak Odası

140 m²
Dört odalı dubleks daire, 5. kat, denize sıfır konum
Cod. 35874

Satilik 1 Yatak Odası, Karadag, Bar, Bar, Bulevar revolucije 10a

Reserved negotiation
Satilik
1 Yatak Odası

40 m²
SOHO CITY, 33 ila 245 m2 toplam 224 konut birimine sahip iki modern bina içermektedir. Dairelerin fiyatları, ağustos ayı sonuna kadar geçerli olan 15...
1 / 96
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB