YURTDIŞINA EV SATMAK

YURTDIŞINA EV SATMAK

Yurtdışına ev mi satmak istiyorsunuz? Gayrimenkul sahibisiniz ve yerli emlak piyasasında henüz doğru alıcıyı bulamadınız mı?

Realigro Real Estate tam da sizin durumunuz için hazırlanmış bir internet portalı. Yurtdışına ev satarken Realigro’yu kullanmanız için sayısız neden var.

En Yüksek sıralamayasahip her ilan, tüm dünyadan 190’ın üzerinden ülkeden aylık 1200 veya üzere ziyaretçi alır.

 

GARANTİLİ İLETİŞİM BİLGİLERİ.

Realigro gibi uluslararası bir gayrimenkul portalı için sayılar önem taşır. Realigro her ay 150 milyonu aşkın yabancı muhtemel alıcının ziyaret ettiği bir site üzerinden büyük bir görünürlük sunmayı başarır, ki bu da ulusal bir gayrimenkul portalının ziyaretçi sayısından en az 20 kat fazlası anlamına gelir.

Realigro yurtdışına ev satmak isteyen gerek emlakçılar gerekse de ev sahipleri için, gerekse de sizin ülkenizde emlak satın almak isteyen yabancılar için bir referans noktasıdır.

Yabancı alıcıların kendi anadillerinde en sık kullandıkları anahtar sözcükler sayesinde internet üzerinde ve arama motorlarında mükemmel bir yere sahiptir.

Dolayısıyla her bir ilanı, ilan sahibine özel olarak yayınlayan yegâne çok dilli platformdur. İlanınızı benzer 100 farklı siteye kopyalamaz ve bu sayede arama motorlarının cezalandırdığı sayısız kopyanın yaratılmasının engeller.

Uluslararası Realigro portalı yurtdışına ev satmak isteyenler için en iyi araçtır çünkü 24 dilde kullanılabilir, yabancı kullanıcılar en iyi kullanım deneyimini sunar ve talep sayısının artmasına yardımcı olur.

Yurtdışına ev satmak için Realigro’yu seçmek, alımsatım işlemlerini komisyon ödemeden gerçekleştirmenizi sağlar, alıcılar hiçbir filtre olmaksızın, iletişim formu doldurmak suretiyle doğrudan sizinle iletişeme geçer.

Vakit kaybetmeyin ve doğrudan aşağıdaki sayfa üzerinden Yüksek bir ilan satın alın:

Yüksek bir ilan satınal

Eğer gayrimenkul piyasasında profesyonel olarak iş yapıyorsanız size Pro hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz:

Emlak büroları için Realigro hizmetleri

Related Insights

İlgili gayrimenkul

Cod. 34782

Satilik Villa, Karadag, Herceg Novi, Djenovici, Djenovici b/b

3,438,450.00TRY
Satilik
Villa

270 m²
Mükemmel bir teklif! Djenovici'deki Herceg Novi Riviera'da muhteşem bir villa satılıktır. Porto Novi'ye (lüks marina) çok yakındır ve denizin ve dağl...
Cod. 34781

Satilik 2 Yatak Odası, Karadag, Herceg Novi, Djenovici, Djenovici obala

366,768.00TRY
Satilik
2 Yatak Odası

65 m²
En üst kattaki 6 (inşaat halinde) çatı katı daire sunuyoruz. Bu yeni dört katlı ev, Djenovici'deki Herceg Novi Rivierası'nda, denizden ilk sırada yer...
Cod. 34516

Satilik 2 Yatak Odası, Karadag, Herceg Novi, Bijela, Bijela b/b

435,537.00TRY
Satilik
2 Yatak Odası

93 m²
Sadece bir daire kaldı! 93.5 metrekarelik bu geniş ve aydınlık daire, en üst katın tamamında. Yaşam alanının büyüklüğü 69 metrekaredir. Büyük bir otu...
Cod. 34514

Satilik 1 Yatak Odası, Karadag, Herceg Novi, herceg novi, Djenovici

348,429.60TRY
Satilik
1 Yatak Odası

63 m²
Djenovici'deki Herceg Novi Riviera'sında, güzel plajlara ve gezinti yolunun yanında bulunan bu zarif daire, eşsiz bir özelliktir. Sadece 30 metre uzak...
1 / 94
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB