Tayvan'a taşınıyorum. Yurtdışına çıkın ve Tayvan'da yaşayın

 

 

 

 

Tayvan olarak da bilinen Çin Cumhuriyeti, kendi başına bir gerçeği temsil eder ve adını devlet varlıklarını oluşturan ana adadan alır. Uluslararası olarak bu isim Taipei'de sıklıkla değiştirilir. Ancak anlamsal düzeydeki bu farklılıklara rağmen, Realigro'da bugün sizinle paylaşmak istediğimiz bazı meraklar var.

Evet, kolonumuzun kahramanı o! Bugünün mini rehberinde, aslında, büyük bir adım atabilmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri vereceğiz, yaşamınızı gerçekten değiştirebilecek olanı, huzur içinde!

Ve eğer hazır ve yüklüyseniz, tüm yapmamız gereken başlamaktır: Tayvan'da bir mülk satın almak çocuk oyuncağı olacaktır!

                

Her zaman olduğu gibi, temellerden başlayalım, çünkü yeni bir millete yaklaşırken çok özel bir sıra izlememiz gerekiyor. O zaman Tayvan’a erişmek için gerekli belgelerle başlayalım. Bu ülkede gerekli belgeler kalış süresine göre değişmektedir. Genellikle Tayvan'a gidiş tarihinde en az 6 aylık bir geçerliliği olan bir pasaportun bulunması önerilir.

Yaklaşık otuz yıl boyunca, ulusal güvenlik konusunda özel bir durum bildirilmemiştir. Terörizm riski bile neredeyse sıfır görünüyor.

Konuşulan dil standart Mandarin dilidir, ancak birçoğu Tayvancayı da kullanır. Zaten krizde ve çevrimiçi bir Çince kursu mu arıyorsunuz? Endişelenme! İngilizce, herhangi bir dil zorluğuna karşı en iyi silahınız olacak!

Kullanılan para birimi 0,03 avroya karşılık gelen Yeni Tayvan Doları (TWD), bu nedenle ekonominin kalbine girerek bu ülkede yaşamanın ne kadar kolay olduğunu analiz etmeye çalışıyoruz. Bunu yapmak için, genel vizyonu kolaylaştırmak için ana geçim varlıklarını ve nispi fiyatı dahil ettiğimiz küçük bir tablo kullanıyoruz.

Yemek, Ekonomik Restoran € 2.86

2 Kişilik Yemek, Orta Boy Restoran, Üç Kurslu € 19.99

McDonalds'tan menü (veya eşdeğer menü) € 3.57

Ulusal bira (muslukta 0,5L) € 1,57

İthal Bira (0,33 L şişe) 2,00 €

Tek yönlü bilet (yerel ulaşım) 0,57 €

Aylık abonelik (tam fiyat) € 36,55

85m2 bir daire için Temel (Elektrik, Isıtma, Klima, Su, Çöp) € 61.02

Ayrıca ekonomik bir broşürle de sonuçlandırıldıktan sonra, hepinizin beklediği bölüm var: emlak piyasası ile ilgili!

Tayvan'da bir mülk satın almanın maliyeti nedir? Kira sözleşmelerinde, sermayenin merkezinde, aylık 380 avroluk bir ücretten bahsediyoruz. Durum yaklaşık olarak 100 avro civarında bir fiyat farkı ile daha komşu bölgelerle ilgileniyorsanız açıkça farklı. Niyetiniz tamamen Tayvan tuğlasına yatırım yapmaksa, fiyatlar metrekare başına 6.000 Euro (Capital) ve 4.000'den daha az büyük şehirlerde başlar.

Artık her detayı bildiğinize göre, tek yapmanız gereken bavulunuzu almak: Tayvan sizi bekliyor!

Related Insights

  •  
    Tayvan'a taşınıyorum. Yurtdışına çıkın ve Tayvan'da yaşayın

            Tayvan olarak da bilinen Çin Cumhuriyeti, kendi başına bir gerçeği temsil eder ve adını devlet varlıklarını oluşturan ana adadan alır. Uluslararası olarak bu isim Taipei'de sıklıkla değiştirilir. Ancak anlamsal düzeydeki bu farklılıklara rağmen, Realigro'da bugün sizinle paylaşma ...

İlgili gayrimenkul

Cod. 9637

Satilik Villa, Taiwan, Province of China, Ping Tung County, Neipu Township, Zen-Feng Village Fu Guei Alley No. 30, 32, 34, 36

1,128,042.78TRY
Satilik
Villa

132 m²
Hi! This is Miss Lin. I'm selling these four villas. They're located on a nice, quiet countryside. However, it's only 5 min. car-ride away from the ur...
UNAVAILABLE
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB