Trinidad ve Tobago'ya taşınma: tüm rehber

Yatırımcılar arasında en çok arzu edilen ve arzulanan hayal noktalarını analiz etmeye devam edersek, kesinlikle gezegendeki en güzel yerlerden biri üzerinde duramadık: Trinidad ve Tobago adası durumundan bahsediyoruz. Venezuela'nın kuzey doğusunda, başkent İspanya Limanı'na sahip olan bu cumhuriyet, her yıl pek çok yabancıyı ziyaret etmesini sağlayan ve aynı zamanda Trinidad ve Tobago'da bir mülk satın almak için birkaç yatırımcı getiren olağanüstü manzara güzelliğinin beşiğidir.

Bu iki ada, Kristof Kolomb'un ilk keşifleri arasındaydı. En büyük adaya tayin edilen Trinidad ismi, Hıristiyan Katolik dinine bağlılık sembolü olarak seçilmiştir, Tobago ise bu ismin bir puro şeklini hatırlatan uzun şekli nedeniyle (İspanya Tobago'da) ).

Doksanlara kadar süren kritik bir dönemden sonra, bu durum durumu kontrol altına almaya karar verdi ve protestolar ve yeni diplomatik yollarla, gerçekten çarpıcı görünen ekonomik durumu önemli ölçüde iyileştirmek mümkündü.

                    

Peki bu millet bugün kendini nasıl gösteriyor? Daha fazlasını öğrenmekle ilgileniyorsanız, doğru yerdesiniz! Aslında, biz Realigro'da, size özel bir mini rehber oluşturduk. Ulaşmak için gerekli belgeler, geçim maliyeti ve mülk satın almanın ne kadar değerli olduğu bu makaleyi açıklayacak kurallar olacaktır. Peki ne bekliyorsun? Kendinizi rahat ettirin ve aşağıdaki satırları dikkatlice okuyun. Hadi başlayalım!

Bu ülkeye erişmek için gerekli belgeler söz konusu olduğunda, 90 günden daha uzun olmayan bir konaklama için pasaport sağlamanız ve menşe ülkesinden veya başka bir varış yerine dönüş biletini göstermeniz gerektiği belirtilmelidir. Aksi halde, eğer kalış süresi daha uzunsa, giriş vizesi almak zorunlu olacaktır.

Bu ülkeyi karakterize eden unsurlardan biri, hem faunistik düzeyde hem de peyzajda zengin bir bölgenin varlığı ile verilmiştir. Trinidad'ın doğu kıyısı, palmiye ağaçları ile kaplı sahile ulaşan bir sulak alan olan ünlü Cocal'ı fark etmenin imkansız olduğu milli parklarla doludur. Tobago, yağmur ormanlarının beşiği ve pitoresk köyleri ve nefes kesen manzarasıyla yaklaşık 40 kilometre boyunca uzanıyor, yaşam maliyeti o kadar yüksek değil ve bu bölgedeki hizmetler gerçekten de mükemmel. Bu ülkeye ulaştıktan sonra karşılaşabileceğiniz masraflara genel bir bakış için, küçük bir liste hazırladık:

 

Tek yönlü bilet (yerel ulaşım) 0,92 €
Aylık abonelik (tam fiyat) 20,35 €
Yemek, Bütçe Restoranı € 5.25
Yardımcı programlar € 47.58
Konuşulan dil İngilizcedir, ancak İspanyolca yaygın olarak kullanılmaktadır ve geçerli bir alternatif olarak kabul edilebilir. Genel olarak, nüfus oldukça yakışıklı ve misafirperverdir, bu yüzden iletişim ile ilgili herhangi bir problem yaşamayacaksınız.

Şimdi rehberimizin göze çarpan noktasına geldik: Trinidad ve Tobago'da bir mülk satın alın. Konut piyasası komşu ülkelere kıyasla çok zayıf kalıyor, ancak bu dünyevi cennete taşınmanın uygun olmadığı anlamına gelmiyor! Genel olarak, yerel emlak piyasasının, muazzam eski villaların varlığı ve sahile yakın olması nedeniyle oldukça büyük bir hedefe yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte, özellikle iç bölgede, 150.000 avrodan başlayan hiçbir fırsat yok.

Ne diyebiliriz ki, mini rehberimizin bu büyük adıma doğru bir iyimserlik ve netlik getirdiğini umuyoruz, yaşamınızı değiştirebileceğini umuyoruz!

Related Insights

  •  
    Trinidad ve Tobago'ya taşınma: tüm rehber

    Yatırımcılar arasında en çok arzu edilen ve arzulanan hayal noktalarını analiz etmeye devam edersek, kesinlikle gezegendeki en güzel yerlerden biri üzerinde duramadık: Trinidad ve Tobago adası durumundan bahsediyoruz. Venezuela'nın kuzey doğusunda, başkent İspanya Limanı'na sahip olan bu cumhuriyet, ...

İlgili gayrimenkul

Sunset Valley Estate Karayipler'de en doğal özelliklerinden biridir. Villa bakımlı bahçeleri ve meyve bahçeleri iki dönüm çevrili, pitoresk İngiliz'ın...
Satılık 7500 Sq.ft USD $ 135.000,00 için düz arazi Çitlerle sarılmış - Tobago Signal Hill. . Tüm teklifler kabul edilecektir.
Cod. 26996

Satilik Ev, Trinidad and Tobago, Caroni, Wyma, Chaguanas

3,236,646.77TRY
Satilik
Ev

278.71 m²
Yeni Bu güzel, modern müstakil marka 3 yatak odalı 2 banyo ev Chaguanas hayranlarıyla tüm evde güvenli ve sakin bir yerleşim bölgesinde arazi 5000 met...
Cod. 21930

Satilik Tarım arazisi, Trinidad and Tobago, Arima, Arima, North East Coast

36,571,251.44TRY
Satilik
Tarım arazisi

0.93 m²
Bu Trinidad ve Tobago Cumhuriyeti Kuzey Doğu kıyısında bulunan Land 300 dönüm. arazi Tik, Sedir, maun ve diğer egzotik ağaçlar büyük bir miktarı ile ...
Cod. 19477

Satilik Tarım arazisi, Trinidad and Tobago, Caroni, Wyma, off Uriah Butler Highway

17,082,302.38TRY
Satilik
Tarım arazisi

29728.97 m²
Vizyonu olan bir geliştirici için idealdir Freehold arazi (8 dönüm). Listelenen fiyatı Trinidad ve Tobago para ama US $ 1,479,750.00 yaklaşık eşdeğerd...
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB