Virginia'ya taşınıyorum. Gurbetçi ve Virginia'da yaşıyor

 

Harika Amerikan ulusunu takımyıldızına götüren çeşitli devletleri analiz etmeye devam ederek, kesinlikle bir tanesinde özellikle duramadık.

Doğu sahilinde, aslında keşfedilmesi gereken türünün eşsiz bir gerçekliği var.

Monticello, Thomas Jefferson’un meşhur Charlottesville ekimi, Jamestown Settlement ve Colonial Williamsburg gibi tarihi anıtlarla zenginleştirilmiş ilk on üç Amerikan kolonisinden biri, kolonimizin kahramanıdır ... Virginia! doğayı hareket ettirmek ve sevmek isteyenler için mükemmel. Ancak sadece bu değil, daha fazlasını öğrenmeye istekli olsanız bile, yapmanız gereken tek şey tavsiyemize uymak. Virginia'da her yaşta bir mülk satın almanızı sağlayacak mini rehberimiz başlamak üzere!

                                                         

                   

Hadi biraz tarih düşüncesiyle başlayalım (ki bu asla acıtmaz!)

Bu milletin adı, sömürge ile İngiltere Kraliçesi Elizabeth I arasında "Bakire Kraliçe" olarak bilinen derin bağın bir sembolüdür.

Bu toprak, gelecekteki Amerikan başkanlarının sekize kadarını doğurduğu için de ünlüdür. Kısacası, bu ülkedeki tarihi gelenek kesinlikle göz ardı edilmemelidir: Coğrafi yapı bakımından, bölgede altı farklı bölge bulunduğunu hatırlamak önemlidir: Ridge ve Vadi, Shenandoah Vadisi, Blue Ridge Dağlar, Etekler, Piedmont ve Tidewater.

Virginia ayrıca, eşsiz bir biyolojik çeşitlilik açısından harika ve zengin, çeşitli Milli Parkların koruması altına giren birçok bölgeye sahiptir.Şimdi normal peyzaj düzenlemesini bir yana bırakarak, daha teknik olanlara yöneliyoruz, bu Ulusa erişmek için gereken belgeler nelerdir? ?

Ayrıca, bu durumda, Amerikan bayrağının diğer tüm yıldızlarında olduğu gibi, Virginia'ya giriş için temel belge pasaporttur, ancak birçok kişinin sorduğu soru, Virginia'ya taşındıktan sonra sürdürülebilecek yaşam standardına göredir. . Eh, Realigro'da biz de bunu düşündük, Virginia vatandaşı olduklarında ortaya çıkabilecek ana varlıkların ve masrafların küçük bir listesini ekleyerek.

Beraber öğrenelim!

1 kilo tavuk genellikle 6.4 $ ve 7.3 $ maliyeti

1 litre süt genellikle 0,7 ila 0,8 ABD Doları arasındadır

Bir düzine yumurta yaklaşık 2,2 $ maliyeti

Bir somun ekmek: 1.5-1.8 $ arası

1/2 kilo domates: 2.1-2.4 $ arası

1 kilo elma: 3.1-3.6 $ arası

1 kilo patates: 1.5-1.8 $ arası

Bahsettiğimiz fiyatlar, başkent Richmond'da yaşama maliyeti ile ilişkilidir.Açıkça, fiyatlar her zaman referans şehrin büyüklüğüne göre dalgalanma gösterir, aynı zamanda sunduğu fırsatlar nedeniyle.

Son fakat en az değil, emlak endüstrisi Virginia'da bir mülk satın almaya değer mi?

Kira sözleşmeleri için ayda 400 avrodan başlayarak gerçekten avantajlı fırsatlar bulmak mümkünken, satış müzakereleri 150.000 avrodan başlıyor.

 

Artık Virginia'da nasıl taşınacağınızla ilgili her şeyi bildiğinize göre, size sadece iyi yolculuklar dileyebiliriz!

Related Insights

  •  
    Virginia'ya taşınıyorum. Gurbetçi ve Virginia'da yaşıyor

      Harika Amerikan ulusunu takımyıldızına götüren çeşitli devletleri analiz etmeye devam ederek, kesinlikle bir tanesinde özellikle duramadık. Doğu sahilinde, aslında keşfedilmesi gereken türünün eşsiz bir gerçekliği var. Monticello, Thomas Jefferson’un meşhur Charlottesville ekimi, Jamestow ...

İlgili gayrimenkul

Cod. 36451

Satilik Karavan ev, Virginia, Richmond, Richmond, Virginia Gateway Seaport

21,745.74TRY
Satilik
Karavan ev

1.86 m²
ŞİMDİ% 100 OLABİLİRSİNİZ AMERİKA'DA MODERN BİR KONTEYNER EV ALABİLİR VE KÜBA'YA ALMAK İÇİN SADECE 7 GÜN ALIR? ! İSPANYOLCA OKUYUCULAR VE KONUŞMACI...
Cod. 11645

Satilik Villa, Virginia, Virginia Beach, Virginia Beach, Virginia Beach

15,373,800.00TRY
Satilik
Villa

610 m²
Tüm özellik '
UNAVAILABLE
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB