Washington'a taşınıyorum. Gurbetlendirin ve Washington'da yaşayın.

Amerika kıtasında uzak ve geniş bir yolculuk yaptıktan sonra, en önemli duruma ulaştık. Her zaman Birleşik Devletlerin bütün federal cumhuriyetini temsil eden eşsiz bir tarihe sahip olanı. Washinton hakkında konuşuyoruz. Amerikan atıcı kalbi, bugün tüm sorularınıza doğru cevaplar yaratmaya yönelik mini rehberimizin kahramanı olacak.

Washington'da bir mülk satın almak artık bir sorun olmayacak, tam tersine, uygun olacak ve şüphesiz ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak çözümü bulacaksınız. Ardından, bu yeni macerada elinizi denemeye hazırsanız, imzalı Realigro'ya hazırlanın, hazır olun: başlayabiliriz !

                     

Mini rehberimize temel bir unsurla başlayalım: ABD'ye erişmek için gereken belgeler. Washington için federal yasalarla ilgili özel bir fark yoktur.

Pasaport zorunlu olacaktır (Amerika'ya varışta geçerlidir). Bununla birlikte, son yıllarda kontrollerin ilave güvenlik nedeniyle daha yoğunlaştırıldığı unutulmamalıdır.

Tanımlama sorunu çözüldükten sonra, ikinci adım Washington'da yaşama maliyeti ile ilgili olan adımdır. Nerede yaşamalı? Ayda sabit maliyetler nelerdir?

Size tam ve doğrusal bir cevap çerçevesi sunmak için, ABD'ye taşındıktan sonra meydana gelebilecek potansiyel mal ve diğer masrafları içeren küçük bir liste eklemeye karar verdik.

1 kilo tavuk, genellikle 10,1 dolar ve 11,6 dolar tutarındadır.
1 litre süt genellikle 0.9 ila 1.1 dolar arasındadır.
Bir düzine yumurta yaklaşık 3,2 $ maliyeti
Bir somun ekmek: 1.8-2.2 $ arası
2 litrelik bir Coca Cola şişesi: 1.6-1.9 $ arası
1/2 kilo domates: 2.3-2.7 $ arası
1 kilo elma: 3.3-3.8 $ arası
1 kilo patates: 1.7-2 dolar arası
Elektrik ücretleri: 59 $
 

Washington'da yaşama maliyetini geniş bir şekilde tanımladıktan sonra (her zaman pratiklik için sermayeyi düşündüğümüz gibi), hiç şüphesiz temel öneme sahip başka bir öğeye geçiyoruz: iklim.

Yarı-kıta doğası, soğuk kışlar, bazen karlı ve sıcak ve boğucu yazları ile bu iklim, bu eyalette turistlerin ve gelecekteki Amerikan vatandaşlarının çok yıllık bir gelişini ve gidişini garanti eder.

Şimdi mini rehberimizin belki de en önemli kısmına geliyoruz. Sektörümüzle ilgili olanı: emlak piyasası.

Washington'da bir mülk satın almaya gelince, fiyatlar, en çevre bölgelerde ve küçük mülklerde, başkentin kalbinde belirleyici olarak daha yüksek çatılara dokunmaya kadar, en az 80.000 dolardan başlamaktadır.

Ne söyleyeceğimiz, rehberimizin faydalı olacağını umuyoruz ve ... Washington'u keşfetmek için iyi yolculuklar diliyoruz!

Related Insights

  •  
    Washington'a taşınıyorum. Gurbetlendirin ve Washington'da yaşayın.

    Amerika kıtasında uzak ve geniş bir yolculuk yaptıktan sonra, en önemli duruma ulaştık. Her zaman Birleşik Devletlerin bütün federal cumhuriyetini temsil eden eşsiz bir tarihe sahip olanı. Washinton hakkında konuşuyoruz. Amerikan atıcı kalbi, bugün tüm sorularınıza doğru cevaplar yaratmaya yönelik m ...

İlgili gayrimenkul

Sadece bir blok uzaklıkta yüksek Felida İlköğretim Okulu aranılır Büyük ev. Yeni halı ve boya. Yaşam, mutfak ve yemek odalarında Laminat zeminler. Bir...
Cod. 23038

Satilik Ev, Washington, Snohomish County, Mukilteo, 5706 86th Place SW

7,346,596.32TRY
Satilik
Ev

502.42 m²
Geniş kat planı, zarif özellikleri, ikna edici panoramik Ses manzaralı çerçeveli. Bu 5 Bdrm / 4 bth/5k + sf neredeyse yeni verilen pek çok güncellemel...
Cod. 23037

Satilik Ev, Washington, Seattle, Seattle, 2900 25th Ave W

8,565,620.68TRY
Satilik
Ev

389.73 m²
Şık-Çağdaş! Merkez Cam Atrium bol doğal ışık ile iç açık alanlarda Linkler. Brezilyalı Tigerwood, Venedik Alçı, özel ahşap ve metal işleri bitirir ort...
Cod. 8452

Satilik Çiftlik evi, Washington, Olympia, Olympia, Olympia

1,102,081.29TRY
Satilik
Çiftlik evi

2200 m²
Beautiful altı yatak odası iki
Cod. 7226

Satilik Çiftlik evi, Washington, Spokane, Spokane, 625 Mckinnan Rd.

287,765.67TRY
Satilik
Çiftlik evi

900 m²
Mülkiyet, 3 yatak odası 1
Cod. 6603

Satilik Dükkan, Washington, Seattle, Seattle, Seattle

4,279,749.00TRY
Satilik
Dükkan

13600 m²
Emlak-İyi Yer
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB