Realigro Builders | Realigro.com

Projelerinizi/tasarımlarınızı doğrudan son müşteriye satın!

Kişiye Özel Alan
  • Gayrimenkul ilanlarınızı kişisel bilgisayarınızdan yayınlayın ve yönetin

Global Ağ
  • İlanlarınız 190 ülkede görüntülenecektir
  • Dünya genelinde faaliyet gösteren gayrimenkul profesyonelleri ile bilgi ve hizmetleri paylaşın

24/7 Destek
  • Ekibimiz tüm problemlerinizi çözmeniz için size teknik destek sağlayacaktır
Zero - Telif hakkı yok
- Komisyon yok
Sınırsız ilanlar
  Realigro BUILDERS
190'dan fazla ülkede ilan Realigro ilanlarınızın dünyanın herhangi bir ülkesindeki alıcılar tarafından görülmesine olanak tanıyor.

Bu, mevcut tüm diğer gayrimenkul platformlarına oranla daha kalifiye alıcılar anlamına geliyor!
Kişiye Özel Alanınız Yeni gayrimenkul ilanlarınızı girin ve mevcut gayrimenkul portföyünüzü yönetin. Basit ve kolay anlaşılırdır.

Herbir ilanınız için resimler, bir video ve herhangi bir formatta en fazla üç spesifik belge (örnek: broşür, el ilanı, detaylı bilgi…) ekleyebilirsiniz.

Platform ilanınızı 24 dile çevirir ve bilgileri ziyaretçilerin tercihlerine göre uyarlar. Her kullanıcı kendi yapacağı ayarlara göre, gayrimenkul fiyatını dilediği para piriminde ve büyüklüğünü ise ayak veya metrekare olarak görüntüleyecektir.
E-mail ve/veya Metin mesajı aracılığıyla taleplerin alınması Gayrimenkulünüzü satın almak isteyen kişilerin bilgileri direkt olarak e-mail adresinize ve telefonunuza gelsin.
Realigro Appeal Güçlü gayrimenkul veri tabanımız dünya genelindeki en dinamik gayrimenkul piyasalarının hangileri olduğunu bilmenize imkan tanıyacaktır. Bu gayrimenkulleri ülkeye, gayrimenkul tipine veya başka kriterlere göre sınıflandırabilirsiniz.

Realigro Appeal aracılığıyla ilanınızı gerçek zamanda kaç kişinin ziyaret ettiğini görebilirsiniz.
Haberlerin ve reklam malzemelerinin yayınlanması Kişisel Özel Alanınız sayesinde takipçilerimize haber ve reklam malzemeleri gönderebilir, daha fazla müşteri çekebilir ve onların sadakatini artırabilirsiniz.
iPhone üzerinden ilan İlanınız otomatik olarak Realigro iPhone App üzerinde yayınlanacak ve tüm dünyadaki mobil kullanıcıları tarafından görüntülenebilecektir.
Teknik destek 24/7 Uzman ekibimiz platformda herhangi bir problemle karşılaştığınız her defasında size yardımcı olacaktır .
Marka Kullanımı Müşterilerle iletişim kurarken, dünyanın en geniş gayrimenkul ağına ait olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sınırlı
Komisyonlar, Telif hakları Yok Yok
12 ay süreyle sınırsız ilanlar 490 EUR
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB