Gayrimenkul aracı ve ortalama konut fiyatları istatistikleri

Bu Realigro Real Estate widgeti ile, webmasterların kendi siteleri üzerinde ek hizmet verebilecekleri kullanımı basit ve tamamen ücretsiz olan bir araç sunulmaktadır. Bu widget sayesinde webmasterlar, kendi siteleri üzerinde dünyanın belli bölgelerinde bulunan gayrimenkuller için geçerli ve güncel olan ortalama fiyatları gösterebileceklerdir.

Widgetini yapılandır

Kullanım dili, para birimi, ölçü birimi, ülke veya tek bir şehir seçerek grafikleri oturtacağın temele göre widgeti yapılandırmak mümkündür.

 

Widget, kullanıcının kendi ihtiyaç ve gereksimlerine göre yapılandırıldıktan sonra, kodu kopyalayıp kendi sitenize yapıştırarak oluşturmak yeterli olacaktır.

Realigro arama kutusu

Site kullanıcılarınıza dünyanın her yerinden gayrimenkul bulma avantajını ve fırsatını sunun! Sitenize uygulanması üzere tasarlanmış çok kolay ve tamamen ücretsiz bir araç. Kutu için bir metin seçin (örneğin: Dünya genelinde gayrimenkul ara-bul!) ve daha sonra sitenize en uygun olan formatı seçin. Daha sonra HTML kodunu kopyalayın ve kutunun görünmesini istediğiniz sayfalara yapıştırarak işlemi tamamlayın.

Sitenle Realigro Real Estate arasında bağlantı kur

Arzu ettiğin görseli seç ve ilgili kodu kendi sitenin içerisine ekle

Realigro Real Estate
Realigro Real Estate
Realigro Real Estate
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB