Hawaii'ye taşınmak. Gurbetlendirin ve Hawaii'de yaşayın

 

 

Hayatınızı rahatlatıcı bir şekilde geçirmeyi hiç bir zaman bile hayal etmediniz mi? Belki de kendinden geçmiş olmamanın imkansız olduğu o harika yerlerden birinde. Ve size bu yerlerden birinde bir mülk satın almanın günlük monotonluğa çözüm olabileceğini ispat edersek? Evet, bugün biz Realigro'da küçük ama etkili bir rehber hazırladık, bu görünüşte dolambaçlı yolda size yardım etmek için, ama aslında tamamlaması gerçekten çok basit, eğer daha fazlasını öğrenmek için istekliysen, sadece kendini rahatlatman gerekiyor. ve aşağıdaki satırları dikkatlice okuyunuz.

Günün cezası? Hawaii'de bir mülk satın alın! Başlayabiliriz!

 

                   

Amerikan devletinde yaşamak. Ama aynı zamanda bir adada, Kaliforniya sahilinden 4 bin kilometre uzakta. Bu tropik cennette yaşamayı seçtiğinizde olan budur! Ancak sütunumuzun kalbine gitmeden önce, Hawaii'ye erişmek için hangi belgelerin gerekli olduğunu anlamak önemlidir. Zorunlu, ülkesine dönüş için planlanan tarihten sonra son kullanma tarihi olan pasaporttur. Amerika Birleşik Devletleri'ne ait bir devlet olarak, seyahat belgelerini ilgilendiren hususlara ilişkin mevcut mevzuat da ABD’dir.

Açıkçası, daha uzun bir süre kalmayı tercih ediyorsanız, vize istemek zorunludur (çeşitli tür ve ihtiyaçlara bağlı olarak farklı).

Bu ilk engel aşıldığında, okuyucularınızı etkileyebilecek en önemli endişelerden biri konuşulan dildir. Hawaii’de resmi olan Hawaii’dir, ancak daha önce belirttiğimiz gibi, ABD uydusu olduğundan, İngilizce dilinde iyi bir bilgi bu durumda iletişim kurmak için yeterli olacaktır.

Hawaii'de yaşamanın gerçek maliyetinin tam olarak ne olduğunu anlamak için, temel ihtiyaçlarla ilgili küçük bir harcama listesi eklemek sadece doğru görünüyordu, ulusal para biriminin Hawaii doları olduğunu hatırlıyoruz.

Yemek, Ekonomik Restoranı 13,30 €

İki Kişilik Yemek, Orta Boy Restoran, Üç Çeşit € 59.83

McDonalds'tan menü (veya eşdeğer bir menü) € 7.53

Süt (normal), (1L) 1,47 €

Taze beyaz ekmeklerin (500g) € 3.95

Pirinç (beyaz), (1kg) 3,71 €

Yumurtalar (normal) (12) € 3,78

Yerel peynir (1kg) € 9.77

Tavuk göğsü (kemiksiz, derisiz), (1kg) € 9.12

Tek yönlü bilet (yerel ulaşım) 2,44 €

 

Peki ya bunun yerine emlak piyasasını analiz edersek? Hepinizin bu anı beklediğini biliyorduk, bu yüzden daha da eksiksiz bir görüntü elde etmek için en son bırakmaya karar verdik.

Hawaii'de, özellikle Honolulu'da bir kira sözleşmesi imzalamak için, metrekare başına 1,560,45 € 'dan başlayan fiyatlar. Aksi takdirde, sıfırdan bir mülk satın alabilmek için, metrekare başına 6,643,06 Avro'luk fiyatlar değişecektir.

Ne söyleyeceğimiz, mini rehberimizin çok ayrıntılı olduğunu umuyoruz. Sadece size iyi yolculuklar diliyoruz!

Related Insights

  •  
    Hawaii'ye taşınmak. Gurbetlendirin ve Hawaii'de yaşayın

        Hayatınızı rahatlatıcı bir şekilde geçirmeyi hiç bir zaman bile hayal etmediniz mi? Belki de kendinden geçmiş olmamanın imkansız olduğu o harika yerlerden birinde. Ve size bu yerlerden birinde bir mülk satın almanın günlük monotonluğa çözüm olabileceğini ispat edersek? Evet, bugün biz Real ...

İlgili gayrimenkul

Cod. 10574

Satilik Ev, Hawaii, Honolulu, Honolulu, Honolulu

57,282,770.17TRY
Satilik
Ev

790 m²
8.000.000 $ azaltılmış Özel kapılı marina / golf topluluk
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB