Idaho'ya taşınıyorum. Yurtdışına çık ve Idaho'da yaşa

 

Hangi ülkelerin yatırım yapması en ilginç olduğunu analiz etmeye devam eden dikkatimiz, doğal güzelliğin ve çok aktif bir gece hayatının hâkim olduğu Amerikan devletine odaklandı.

Her yıl niş turizmi garanti eden Salmon Nehri tarafından geçilen (aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nin en uzun nehri olan), bugünün kahramanı Idaho Eyaleti. Idaho'da da bir mülk satın almak istiyor musunuz?

Olağan rutin bıktınız mı? Kabul et, herhangi biri kişiliğine ve eğilimine uyan doğru fırsatları bulamadığında kökten değişmek isterdi. Bugün Realigro'dayız, size bunu yapma fırsatı sunacağız! Idaho'daki transferiniz ve yatırımınızla ilgili şüphelerinizi gidermek için küçük bir rehber hazırladık.

Yaşam maliyeti, erişim belgeleri ve çok daha fazlası, bu makalenin dayanacağı odak noktaları olacaktır. Öyleyse hazırsanız, kendinizi bir kalem ve kağıtla donatın, çünkü bu ülkeyi keşfetme yolculuğumuz başlamak üzere!

 

                      

Asla tadına bakmadığın bazı tarihi baştan başlayalım!

Idaho, sömürgecilerin kendilerini zenginleştirmelerine ve diğer ülkelerle ticareti teşvik etmelerine olanak tanıyan çok sayıda altın, gümüş ve kurşun maden yatakları bulunduğunda fetih konusu olmuş bir bölge haline geldi. Şu anda bu ülke, tarım ve üretim faaliyetlerinin yönettiği turizm ve sanayi faaliyetlerine dayanmaktadır.Bu ülkede erişimin belgelendirilmesiyle ilgili olarak ABD'de yürürlükte olan aynı kurallar geçerlidir. Size 2017'den itibaren çok daha sıkı kontrollerin onaylandığını ve uygulandığını hatırlatıyoruz, bu yüzden kendinize uygun geçerli belgelerle donatmanızı tavsiye ediyoruz.

Idaho'da yaşamanın maliyeti nedir?

Diğer birçok ABD ülkesine kıyasla, çok düşük ve elverişli. Bunu nasıl çıkarabiliriz? Sermayenin ekonomik - mali anketleri ile ilgili verilere baktığımızda, Boise Aşırı avantajların bu durumunu hızlandırmak ve daha iyi anlamak için, sepetin tipik mallarının ve genel olarak Idaho'daki temel giderlerin küçük bir listesini dahil ettik.

Yemek, Ucuz Restoran $ 14.00

Süt (normal), (1L) 0,54 $

Taze beyaz ekmek konaklama (500 g) 2.06 $

Pirinç (beyaz), (1kg) 3,59 YTL

Yumurtalar (normal) (12) 1.91 $

Yerel peynir (1kg)

Tavuk göğsü (derisiz, kemiksiz), (1kg) $ 6.42

Tek yönlü bilet (yerel ulaşım) 1,00 ABD doları

Aylık abonelik (tam fiyat) 35,50 TL

Çeşitli yardımcı programlar (aylık ücret) 142.46

Son fakat en az değil, sektörümüz, açıkçası, emlak bir!

Idaho'da mülk almalı mıyım? Yoksa bir kira sözleşmesi düzenlenmesi tercih edilir mi? Doğru cevap: bağlıdır!

Kira sözleşmelerinde, sermaye fiyatları şehir merkezinde ayda 1.200 dolardan başlamaktadır. Çevre birimlerinde 700 dolara düşüyor, satış sözleşmelerinde fiyatlar en aktif bölgeler için metrekare başına 2.000 dolardan başlıyor. Daha az çekici şehirler için fiyatlar düşürülür.

Mini rehberimiz sona erdi! Sizleri çantalarınızı almaya ve Idaho'yu keşfetmeye davet ediyoruz!

Related Insights

  •  
    Idaho'ya taşınıyorum. Yurtdışına çık ve Idaho'da yaşa

      Hangi ülkelerin yatırım yapması en ilginç olduğunu analiz etmeye devam eden dikkatimiz, doğal güzelliğin ve çok aktif bir gece hayatının hâkim olduğu Amerikan devletine odaklandı. Her yıl niş turizmi garanti eden Salmon Nehri tarafından geçilen (aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nin e ...

İlgili gayrimenkul

Cod. 9621

Satilik Ev, Idaho, Ada County, Boise, Boise

1,304,744.12TRY
Satilik
Ev

1500 m²
Göl mozaik katta 3 yatak odası blok ev tek katlı kapalı park yeri, garaj, her şeyi ve plaja yakın göl Barbekü.
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB