Martinik'e taşınıyorum. Gurbetle ve Martinik'te yaşa

 

 

Yaz geliyor ve sizin için mağazada büyük bir sürprizimiz var. Dünyanın en güzel Karayip destinasyonlarından birine tek yönlü basit bir biletle hayatınızı kökten değiştirmenize izin vereceğiz. Karayipler takımadalarının kalbinde, aslında, ele geçirilmesi gereken eşsiz ve zengin fırsatlar sunan adalar var! Bu sebeple mini rehberimizin kahramanı ortaya çıkarabiliriz. Bugün, bu sıcak Mayıs gününde, Martinik'te bir mülk satın almak için tüm bilgileri size vereceğiz!

Evet, başkent Fort-De-France olan Antiller'in kalbi büyüteç altında! Sadece başlamamız gerek! Sen, sadece sana kağıt ve kalemle silah vermelisin, sana verecek olan tüm ipuçlarını yazmaya hazırsın!

                   

Bu adanın harika bir krallığa ev sahipliği yapan bir yüzeye sahip olduğunu söyleyerek başlayalım: tropik ormanınki. Bölgede yaban hayatı açısından bile var olan sayısız tür vardır. Bu, Kristof Kolomb tarafından uzaktaki 1502'de, dördüncü yolculuğu sırasında ünlü "Yeni Dünya" nın keşfedilmesine adanmış bir arazidir.Adanın adıyla ilginç bir ayrıntı verilmiştir: Madinina, kelimenin tam anlamıyla "çiçek adası. '', aynı çeşitliliği vurgulamak için. Ancak adanın zenginlikleri, eşsiz bir tarihi geçmişe tanıklık eden harabeler ve anıtlar tarafından da verilmektedir.

Yerel nüfus çoğunlukla Afrika’dır ancak son yıllarda, bir zamanlar daha sonra vatandaşa dönüşen, bir mülk satın alan ve daha sonra yerel tuğlaya yatırım yapan birçok turist nedeniyle demografik oran artmıştır. resmi Fransız olanıdır, ancak mekanın kültürel zenginlikleri yalnızca yemek ve şarap gelenekleri ile değil, her şeyden önce dil ile de tanımlanır. Aslında adanın edebiyatı Patrick Chamoiseau, Édouard Glissant, Aimé Césaire, Frantz Fanon, Joseph Zobel ve diğerleri gibi ünlü yazarların kızıdır.

Müzik türü ve dans, kentlerin sokaklarında sürekli olarak çeşitlendirilmekte ve dans edilmekte ve çalınmaktadır ve anlaşılacağı gibi, en önemli festival Karnaval'ınkidir.

Bu cennete erişecek belgeler nelerdir?

Kimlik kartı veya pasaport kararsız. Ayrıca, şu anda güvenlik seviyesinde belirli kritik durumlar olmadığı hatırlanmalıdır.

Fransa’nın bir "uydusu" olan şu anki para birimi euro. Ancak buna rağmen, yaşam maliyeti Avrupa standartlarından biraz farklı olduğu ortaya çıkıyor.

Bu varyasyonları detaylı olarak analiz ediyoruz:

Taze beyaz ekmeklerin (500g) € 2.19

Tek yönlü bilet (yerel ulaşım) 1,30 €

Çeşitli yardımcı programlar aylık 180 €

Peki ya mülk alımı?

İyi bir mimari mirasa sahip olan küçük Antiller Paris'i, geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Kesin olarak daha yüksek rakamlara ulaşmak için en az 300.000 avrodan başlıyor. Günün mini rehberi bitti! Size dünyanın en bozulmamış topraklarından birini keşfetmek için keyifli bir yolculuk dileriz!

Related Insights

  •  
    Martinik'e taşınıyorum. Gurbetle ve Martinik'te yaşa

        Yaz geliyor ve sizin için mağazada büyük bir sürprizimiz var. Dünyanın en güzel Karayip destinasyonlarından birine tek yönlü basit bir biletle hayatınızı kökten değiştirmenize izin vereceğiz. Karayipler takımadalarının kalbinde, aslında, ele geçirilmesi gereken eşsiz ve zengin fırsatlar su ...

İlgili gayrimenkul

Karayip Denizi ve soyulmuş dağın nefes kesen manzarasına sahip 602 m2 arsa üzerinde Villa F4 tipi hacienda. 90 m2 kumsal ile çevrili bir kapalı yüzme ...
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB